Mascus Newsletter Jar 2016Mascus sa zúčastnil rekordného veľtrhu Bauma 2016

Mascus bol opäť jedným z vystavovateľov na výstave BAUMA v Mníchove, tentoraz už v spolupráci s Ritchie Bros aukcie. Najväčšia svetová výstava stavebných strojov prilákala rekordných 580,000 návštevníkov z 200 krajín. Vystavovatelia tiež hlásili veľa objednávok už v priebehu akcie.

Náš symbolický Mascus Man rozdávajúci návštevníkom tisíce Mascus slnečných okuliarov bol hviezdou v uličkách výstavy zatiaľ čo tím Mascus sa stretával a rokoval s klientmi. Uvidíme sa opäť v Mníchove v roku 2019!

Prezrite si pár fotografií z BAUMAMobilná aplikácia pre Volvo použitá technika vyvinutá Mascus bude v novej verzii

Nová verzia aplikácie Volvo použitá zariadenia bola spustená minulý mesiac a zahŕňa všetky dealermi EMEA vo funkcii miestnych predajcov. Vylepšenia sa tiež dočkala užívateľská prívetivosti aplikácie.

Aplikácia Volvo použité zariadenia bola prvýkrát spustená v júli 2014 v 25 jazykoch s cieľom poskytnúť zákazníkom okamžitý a jednoduchý prístup k celej ponuke z Volvo Použité zariadenia v regióne EMEA prostredníctvom inteligentného telefónu alebo tabletu. Obsahuje nielen podrobné údaje o všetkom dostupnom použitom vybavenie, ale aj kontaktné údaje (e-mailovú adresu alebo telefónne číslo) na každého predajcu.
Aplikáciu možno nájsť v App Store and Play Store pod "Volvo Construction Equipment".

Nová verzia zdarma k stiahnutiu:
Umiestnenie vášho inzerátu na Mascus je ľahšie ako kedykoľvek predtým!

V poslednej dobe sme tvrdo pracovali na tom, aby bolo zadávanie inzerátov sa strojmi na Mascus úplne bezproblémové.
Vylepšenie umiestnenia inzerátu prichádza s užitočnými funkciami ako je automatické doplňovanie polí, cenovým návrhom, ukazovateľom kvality inzerátu, možnosti pre lepšiu viditeľnosť vašej reklamy a mnoho ďalších chytrých vylepšení. Okrem toho nová konštrukcia je vhodná pre všetky zariadenia, takže môžete rovnako ľahko umiestniť inzerát zo svojho telefónu alebo tabletu.

Umiestnite svoj nový inzerát hneď!Príďte nás navštíviť na nadchádzajúce veľtrhy vo vašom okolí:

UK: Hillhead 2016 - Buxton, Derbyshire
28-30/06/2016
NO: Transport
9-11/06/2016
FR: FOREXPO
15-17/06/2016Registrácia pre zasielanie Mascus spravodajcu