Mascus spravodajca jún 2014Potrebujete jednoduchú firemnú webovú stránku?

Premýšľate o jednoduché webovej stránke pre vašu firmu s ponukou vašich strojov? Chcete obnoviť svoje staré firemné webové stránky ale máte obavy, že vás to bude stáť čas a peniaze?.
Vyvinuli sme pre vaše potreby Mini web , jednoducho vygenerované webové stránky na ktorých môžete prezentovať svoju ponuku strojov, umiestniť základné informácie o vašich službách a firme a kontaktný formulár. Stačí umiestniť vašu ponuku strojov na Mascus a tie budú automaticky zobrazené na vašej webovej stránke. Tú je možné aj farebne upraviť.
Obráťte sa na svojho zástupcu Mascus a získajte Mini web !Ritchie Bros.

Vlastníte stroj a chcete ho predať? Alebo potrebujete vybavenie pre chystaný projekt? Ritchie Bros. Auctioneer každoročne pomáha stovkám tisícov ľudí predávať a kupovať. Predávajúci na Ritchie Bros sú rovnako tak rozmanití ako zariadenie, ktoré predávajú. Vítame Vás na najväčšej svetovej priemyselné aukcii! Máte záujem? Pozrite sa na video, alebo navštívte webové stránky Ritchie Bros. website.BAUMA Čína 2014

Najväčší stavebný veľtrh na svete - bauma - otvára svoje brány v Číne tento rok v novembri. V roku 2012 Bauma China mal pôsobivý dosah: 2718 vystavovateľov z 38 krajín a asi 180.000 odborných návštevníkov zo 141 krajín. V roku 2014 usporiadatelia očakávajú ešte viac vystavovateľov i návštevníkov.
Mascus bude prítomný s vlastným stánkom na Bauma China 2014 . Ak navštívite výstavu, príďte sa k nám pozrieť!Prajeme vám krásne leto

Mascus tím Vám praje krásne leto!
Navštívte nás na rôznych výstavách po celom svete .Registrácia pre zasielanie Mascus spravodajcu