Vyhľadávanie použitého zariadenia Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 3

  Použité Datsun vysokozdvižné vozíky na predaj

  Prezrite si Datsun vysokozdvižné vozíky z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Datsun vysokozdvižné vozíky zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz vysokozdvižné vozíky.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Datsun Truck, Dieselové vozíkyDatsun Truck

   Dieselové vozíky

   Švédsko

   EUR
  • Datsun UB01L15U, Akumulátorové vozíkyDatsun UB01L15UObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): Áno, Zdvíhacia kapacita: 1500, Výška zdvihu: 520, Voľný zdvih: Nie, Stavebná výška: 228, Zdvíhacie zariadenie: Triplex, Typ prídavného zariadenia: Nie, Typ pneumatík: Super elastic

   Akumulátorové vozíky
   2 700 h
   Spojené kráľovstvo

   3 442 EUR
  • Datsun YF03A33, 1990, Dieselové vozíkyDatsun YF03A33Zdvíhacia kapacita: 3500, Výška zdvihu: 330, Zdvíhacie zariadenie: Duplex, Kabína: Celokabina, Motor: Nissan, Rozmery predných pneumatík: 8.25-15, Rozmer zadných pneumatík: 7.00-12, Transportná hmotnosť: 5310, Voltáž batérie: 24, Equipment: 3. ventil 4. ventil

   Dieselové vozíky
   1990 9 526 h
   Švédsko, Örebro

   3 339 EUR
  • Nemôžete nájsť to, čo hľadáte? Zadať inzerát - dopyt

  Mascus umožňuje užívateľom internetu najlepšiu príležitosť pre nájdenie vhodnej použitej techniky pre manipuláciu s materiálom z podkategórie Datsun vysokozdvižné vozíky, ktorá sa ponúka na predaj.

  Ak máte záujem o niektoré použité stroje z podkategórie Datsun vysokozdvižné vozíky ponúkané na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa fotografie pri inzeráte a pridajte ho do obľúbených, alebo porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Spresnenie výsledkov vyhľadávania docielite voľbou Nové vyhľadávanie na začiatku stránky. Vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť požadované položky ako značka, model, cena alebo štát. Tým sa dostanete rovno k technike z podkategórie Datsun vysokozdvižné vozíky, ktorá vás konkrétne zaujíma.

  Prosím, neváhajte kontaktovať Mascus SK, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja použitých strojov (napr. vysokozdvižné vozíky, terminálové ťahače, kontajnerové manipulátory a ďalšia použitá manipulačná technika).