Vyhľadávanie použitého zariadenia Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 3

  Použité Desta vysokozdvižné vozíky na predaj

  Prezrite si Desta vysokozdvižné vozíky z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Desta vysokozdvižné vozíky zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz vysokozdvižné vozíky.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Desta MV16, 1994, LPG vozíkyDesta MV16Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 2

   LPG vozíky
   1994
   Česká republika, Praha

   Ponúknite cenu
  • Desta 2T, 1983, Dieselové vozíkyDesta 2TObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3

   Dieselové vozíky
   1983
   Fínsko

   3 500 EUR
  • Desta Non spécifié, InéDesta Non spécifié

   Iné

   Španielsko, Madrid

   Ponúknite cenu
  • Nemôžete nájsť to, čo hľadáte? Zadať inzerát - dopyt

  Mascus umožňuje užívateľom internetu najlepšiu príležitosť pre nájdenie vhodnej použitej techniky pre manipuláciu s materiálom z podkategórie Desta vysokozdvižné vozíky, ktorá sa ponúka na predaj.

  Ak máte záujem o niektoré použité stroje z podkategórie Desta vysokozdvižné vozíky ponúkané na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa fotografie pri inzeráte a pridajte ho do obľúbených, alebo porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Spresnenie výsledkov vyhľadávania docielite voľbou Nové vyhľadávanie na začiatku stránky. Vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť požadované položky ako značka, model, cena alebo štát. Tým sa dostanete rovno k technike z podkategórie Desta vysokozdvižné vozíky, ktorá vás konkrétne zaujíma.

  Prosím, neváhajte kontaktovať Mascus SK, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja použitých strojov (napr. vysokozdvižné vozíky, terminálové ťahače, kontajnerové manipulátory a ďalšia použitá manipulačná technika).