Vyhľadávanie použitého zariadenia Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 5

  Boss vysokozdvižné vozíky na predaj

  Prezrite si Boss vysokozdvižné vozíky z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Boss vysokozdvižné vozíky zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz vysokozdvižné vozíky.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Boss 4T, 1990, Dieselové vozíkyBoss 4T

   Dieselové vozíky
   1990
   Chorvátsko, Karlovac

   Ponúknite cenu
  • Boss JE13MK5B1, Akumulátorové vozíkyBoss JE13MK5B1

   Akumulátorové vozíky
   12 771 h
   Holandsko

   Ponúknite cenu
  • Boss FY25, 2018, InéBoss FY25

   Iné
   2018 1 614 h
   Spojené štáty, Verona, Kentucky

   22 304 EUR
  • Boss WM12, Akumulátorové vozíkyBoss WM12

   Akumulátorové vozíky
   Holandsko, Etten-Leur

   Ponúknite cenu
  • Boss FY30, 2017, InéBoss FY30

   Iné
   2017
   Spojené štáty, Verona, Kentucky

   26 950 EUR
  • Nemôžete nájsť to, čo hľadáte? Zadať inzerát - dopyt

  Mascus umožňuje užívateľom internetu najlepšiu príležitosť pre nájdenie vhodnej použitej techniky pre manipuláciu s materiálom z podkategórie Boss vysokozdvižné vozíky, ktorá sa ponúka na predaj.

  Ak máte záujem o niektoré použité stroje z podkategórie Boss vysokozdvižné vozíky ponúkané na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa fotografie pri inzeráte a pridajte ho do obľúbených, alebo porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Spresnenie výsledkov vyhľadávania docielite voľbou Nové vyhľadávanie na začiatku stránky. Vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť požadované položky ako značka, model, cena alebo štát. Tým sa dostanete rovno k technike z podkategórie Boss vysokozdvižné vozíky, ktorá vás konkrétne zaujíma.

  Prosím, neváhajte kontaktovať Mascus SK, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja použitých strojov (napr. vysokozdvižné vozíky, terminálové ťahače, kontajnerové manipulátory a ďalšia použitá manipulačná technika).