RB iconIP iconMPE iconRBAS iconRouse icon

Sweepster komunálne stroje na predaj

Prezrite si Sweepster komunálne stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Sweepster komunálne stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz komunálne stroje.
2 výsledky
Filtrovať podľa
Komunálne stroje remove filtersweepster remove filter
Sweepster 20560M-0022Images4
Sweepster 20560M-0022

Zametacie stroje • 2010 • Santa Rosa, California, US • Marketplace-E USA

6 096 EUR
FavoriteObľúbené
Sweepster QC 8Images5
Sweepster QC 8

Zametacie stroje • 2014 • Albany, New York, US • WM Biers Inc.

3 658 EUR
FavoriteObľúbené

Nemôžete nájsť to, čo hľadáte?

1 / 1

Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Sweepster komunálne stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Sweepster komunálne stroje.

Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Sweepster komunálne stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.