Vyhľadávanie použitého zariadenia Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 3

  Použité Mitsubishi finišéry na predaj

  Prezrite si Mitsubishi finišéry z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Mitsubishi finišéry zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz finišéry.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Mitsubishi MF61WD, 2001, FinišéryMitsubishi MF61WDTyp kabíny: Otvorená kabína, Carrier type: Kolesový, Vyrobené v štáte: JP

   Finišéry
   2001 12 774 h
   Japonsko, CHI

   35 961 EUR
  • Mitsubishi MF45, 1987, FinišéryMitsubishi MF45

   Finišéry
   1987
   Thajsko

   Ponúknite cenu
  • Mitsubishi MF45, 1987, FinišéryMitsubishi MF45

   Finišéry
   1987 3 468 h
   Thajsko, Thailand Free Zone

   Ponúknite cenu

  Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Mitsubishi finišéry, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Mitsubishi finišéry, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Mitsubishi finišéry, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

  Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.