Vyhľadávanie použitého zariadenia Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 2

  Použité Allatt finišéry na predaj

  Prezrite si Allatt finišéry z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Allatt finišéry zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz finišéry.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Allatt 350P, 1989, FinišéryAllatt 350PObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Pracovná šírka: Nie, Hrubá hmotnosť: 4080

   Finišéry
   1989 4 288 h
   Bosnia-Herzegovina, Posušje

   Ponúknite cenu
  • Allatt 450P, 1994, FinišéryAllatt 450P

   Finišéry
   1994 4 590 h
   Lotyšsko, Rīga

   14 900 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Allatt finišéry, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Allatt finišéry, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Allatt finišéry, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

  Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.