Počet inzerátov: 2

Použité RAM rigids na predaj

Prezrite si RAM rigids z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky RAM rigids zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz rigids.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • RAM 5500, 2011, Plošinové nákladné automobily/nákladné automobily so sklápacími bočnicamiRAM 5500Farba: White

  Plošinové nákladné automobily/nákladné automobily so sklápacími bočnicami
  2011 280 327 km
  Spojené štáty, 43140
  781 OH-56 SW
  London
  OH

  25 758 EUR
 • RAM 3500, 2012, Plošinové nákladné automobily/nákladné automobily so sklápacími bočnicamiRAM 3500Farba: White

  Plošinové nákladné automobily/nákladné automobily so sklápacími bočnicami
  2012 172 535 km
  Spojené štáty, 43140
  781 OH-56 SW
  London
  OH

  28 343 EUR
 • Nemôžete nájsť to, čo hľadáte? Zadať inzerát - dopyt

Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii RAM rigids, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie RAM rigids na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie RAM rigids, podľa toho čo vás zaujíma.

Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.