Počet inzerátov: 2

Použité AM General rigids na predaj

Prezrite si AM General rigids z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky AM General rigids zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz rigids.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • AM General M9, 1980, Nákladné vozidlá bez nadstavbyAM General M919Výkon motora: 350

  Nákladné vozidlá bez nadstavby
  1980
  Spojené štáty, Covington, Tennessee

  8 409 EUR
 • AM General M812, 1990, Cisternové nákladné vozidláAM General M812

  Cisternové nákladné vozidlá
  1990
  Spojené štáty, Covington, Tennessee

  10 932 EUR
 • Nemôžete nájsť to, čo hľadáte? Zadať inzerát - dopyt

Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii AM General rigids, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie AM General rigids na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie AM General rigids, podľa toho čo vás zaujíma.

Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.