Vyhľadávanie použitého zariadenia Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 4

  Použité Linde kontajnerové manipulátory na predaj

  Prezrite si Linde kontajnerové manipulátory z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Linde kontajnerové manipulátory zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz kontajnerové manipulátory.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Linde C80, 1998, Kontajnerové manipulátoryLinde C80/3

   Kontajnerové manipulátory
   1998
   Austrália

   49 033 EUR
  • Linde H14, 2000, Kontajnerové manipulátoryLinde H140/1200

   Kontajnerové manipulátory
   2000
   Austrália

   81 721 EUR
  • Linde C80, 2007, Kontajnerové manipulátoryLinde C80/6

   Kontajnerové manipulátory
   2007
   Spojené kráľovstvo

   30 042 EUR
  • Linde C90/7, 2009, Kontajnerové manipulátoryLinde C90/7

   Kontajnerové manipulátory
   2009 10 499 h
   Holandsko, geldermalsen

   42 500 EUR
  • Nemôžete nájsť to, čo hľadáte? Zadať inzerát - dopyt

  Mascus umožňuje užívateľom internetu najlepšiu príležitosť pre nájdenie vhodnej použitej techniky pre manipuláciu s materiálom z podkategórie Linde kontajnerové manipulátory, ktorá sa ponúka na predaj.

  Ak máte záujem o niektoré použité stroje z podkategórie Linde kontajnerové manipulátory ponúkané na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa fotografie pri inzeráte a pridajte ho do obľúbených, alebo porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Spresnenie výsledkov vyhľadávania docielite voľbou Nové vyhľadávanie na začiatku stránky. Vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť požadované položky ako značka, model, cena alebo štát. Tým sa dostanete rovno k technike z podkategórie Linde kontajnerové manipulátory, ktorá vás konkrétne zaujíma.

  Prosím, neváhajte kontaktovať Mascus SK, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja použitých strojov (napr. vysokozdvižné vozíky, terminálové ťahače, kontajnerové manipulátory a ďalšia použitá manipulačná technika).