RB iconIP iconMPE iconRBAS iconRouse icon

Upright vysokozdvižný vozík na predaj

Prezrite si Upright vysokozdvižný vozík z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Upright vysokozdvižný vozík zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz vysokozdvižný vozík.
1 výsledky
Filtrovať podľa
Manipulácia s materiálmi remove filterVychystávacie vozíky remove filterVysokozdvižný vozík remove filterupright remove filter
UpRight AB 38 work plattform vin 065Images7
UpRight AB 38 work plattform vin 065

Vysokozdvižný vozík • 2000 • -, SK • SLOVAK FINANCE s.r.o.

12 900 EUR
FavoriteObľúbené
1 / 1

Mascus umožňuje užívateľom internetu najlepšiu príležitosť pre nájdenie vhodnej použitej techniky pre manipuláciu s materiálom z podkategórie Upright vysokozdvižný vozík, ktorá sa ponúka na predaj.

Ak máte záujem o niektoré použité stroje z podkategórie Upright vysokozdvižný vozík ponúkané na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa fotografie pri inzeráte a pridajte ho do obľúbených, alebo porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Spresnenie výsledkov vyhľadávania docielite voľbou Nové vyhľadávanie na začiatku stránky. Vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť požadované položky ako značka, model, cena alebo štát. Tým sa dostanete rovno k technike z podkategórie Upright vysokozdvižný vozík, ktorá vás konkrétne zaujíma.

Prosím, neváhajte kontaktovať Mascus SK, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja použitých strojov (napr. vysokozdvižné vozíky, terminálové ťahače, kontajnerové manipulátory a ďalšia použitá manipulačná technika).