Vyhľadávanie použitého zariadenia Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 2

  Použité Westtech drapáky na predaj

  Prezrite si Westtech drapáky z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Westtech drapáky zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz drapáky.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Westtech C350, 2020, Lodné hákyWesttech C350Transportná hmotnosť: 1600, Vhodné pre nasledovné stroje: Pour pelle de 14.5 à 20 tonnes Rotation 360° Bras collecteur Platine d'attache rapide sur demande, Vyrobené v štáte: AT

   Lodné háky
   2020
   Francúzsko

   Ponúknite cenu
  • Westtech CL260, 2020, Lodné hákyWesttech CL260Transportná hmotnosť: 350, Vhodné pre nasledovné stroje: POUR PELLE DE 8T A 14T, Vyrobené v štáte: AT

   Lodné háky
   2020
   Francúzsko

   Ponúknite cenu
  • Nemôžete nájsť to, čo hľadáte? Zadať inzerát - dopyt

  Toto je úplný zoznam použitej lesnej techniky z podkategórie Westtech drapáky, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o niektorý z inzerátov, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa fotografie vybraného stroja a môžete ho pridať k obľúbeným, alebo porovnávať s ďalšími strojmi. Ak chcete upresniť vyhľadávanie, vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie.

  Odporúčame vám navštevovať Mascus pravidelne, pretože sa tu nové inzeráty objavujú každý deň, a to najmä s týmito druhmi lesnej techniky: harvestory, vyvážacie stroje či kombinované stroje.