Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 3

  Hofmans zametacie stroje

  Prezrite si Hofmans zametacie stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Hofmans zametacie stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz zametacie stroje.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Hofmans HMF 185, 1997, Zametacie stroje

   Hofmans HMF 185

   Zametacie stroje
   1997 7 172 h
   Belgicko, Willebroek, België

   7 500 EUR
  • Hofmans 416, 2002, Zametacie stroje

   Hofmans 416Handling: Kabína

   Zametacie stroje
   2002
   Holandsko

   Ponúknite cenu
  • Hofmans 416, 2001, Zametacie stroje

   Hofmans 416Handling: Kabína

   Zametacie stroje
   2001
   Holandsko

   Ponúknite cenu

  Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Hofmans zametacie stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Hofmans zametacie stroje.

  Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Hofmans zametacie stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.