Vyhľadávanie použitého zariadenia Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 2

  Použité Adler zametacie stroje na predaj

  Prezrite si Adler zametacie stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Adler zametacie stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz zametacie stroje.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Adler K 560 Veegmachine,rolveger,frontborstel, 2018, Zametacie strojeAdler K 560 Veegmachine,rolveger,frontborstelObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5

   Zametacie stroje
   2018
   Nemecko

   Ponúknite cenu
  • Adler K600_1800, 2017, Zametacie strojeAdler K600_1800Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Pracovná šírka: 180, Vyrobené v štáte: DE

   Zametacie stroje
   2017
   Lotyšsko, Mārupe nov.

   6 300 EUR
  • Nemôžete nájsť to, čo hľadáte? Zadať inzerát - dopyt

  Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Adler zametacie stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Adler zametacie stroje.

  Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Adler zametacie stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.