Počet inzerátov: 3

Finn komunálne stroje na predaj

Prezrite si Finn komunálne stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Finn komunálne stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz komunálne stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Finn T30, 2020, Ďalšie komunálne strojeFinn T30

  Ďalšie komunálne stroje
  2020
  Fínsko

  Ponúknite cenu
 • Finn BB302, 2020, Ďalšie komunálne strojeFinn BB302

  Ďalšie komunálne stroje
  2020
  Fínsko

  Ponúknite cenu
 • Finn B70T, 2018, Zariadenie na odstraňovanie odpadkovFinn B70T

  Zariadenie na odstraňovanie odpadkov
  2018 82 h
  Spojené štáty, Leesport, Pennsylvania

  32 525 EUR
 • Nemôžete nájsť to, čo hľadáte? Zadať inzerát - dopyt

Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Finn komunálne stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Finn komunálne stroje.

Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Finn komunálne stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.