Vyhľadávanie použitého zariadenia Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 1

  Použité Utility chladiarenské prívesy na predaj

  Prezrite si Utility chladiarenské prívesy z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Utility chladiarenské prívesy zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz chladiarenské prívesy.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Utility reefer, 2002, Chladiarenské prívesyUtility reeferRok registrácie: 2002, Typ nápravy: 2, Typ odpruženia: Air-air, Rázvor náprav: 53 foot, Rozmery nákladového priestoru (dĺžka x šírka x výška): 53 x 102 , Stav predných pneumatík: 40%, Stav zadných pneumatík: 50%, Rozmery predných pneumatík: 11.225, Rozmer zadných pneumatík: 11.225, Vyrobené v štáte: US

   Chladiarenské prívesy
   2002
   Kanada

   6 516 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Utility chladiarenské prívesy, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Utility chladiarenské prívesy na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Utility chladiarenské prívesy, podľa toho čo vás zaujíma.

  Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.