Vyhľadávanie použitého zariadenia Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 5

  Použité Samuk vysokozdvižné vozíky na predaj

  Prezrite si Samuk vysokozdvižné vozíky z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Samuk vysokozdvižné vozíky zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz vysokozdvižné vozíky.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Samuk R35D, 2009, Dieselové vozíkySamuk R35D

   Dieselové vozíky
   2009 3 016 h
   Spojené kráľovstvo, Southampton

   10 060 EUR
  • Samuk (NISSAN) R25L, 2011, LPG vozíkySamuk (NISSAN) R25LKabína: Polokabína

   LPG vozíky
   2011 2 600 h
   Spojené kráľovstvo

   7 137 EUR
  • Samuk FD 40 T SXWV3, 2019, InéSamuk FD 40 T SXWV3Motor: MItsubishi S4s

   Iné
   2019 20 h
   Rakúsko

   Ponúknite cenu
  • Samuk FD 35 T SWV3, 2019, InéSamuk FD 35 T SWV3Výkon motora:

   Iné
   2019
   Rakúsko

   Ponúknite cenu
  • Samuk FD30, 2003, Dieselové vozíkySamuk FD30Zdvíhacia kapacita: 4x2, Zdvíhacie zariadenie: Duplex, Typ pneumatík: Superelastické kolesá

   Dieselové vozíky
   2003
   Portugalsko, Vila Nova Famalicão

   6 950 EUR
  • Nemôžete nájsť to, čo hľadáte? Zadať inzerát - dopyt

  Mascus umožňuje užívateľom internetu najlepšiu príležitosť pre nájdenie vhodnej použitej techniky pre manipuláciu s materiálom z podkategórie Samuk vysokozdvižné vozíky, ktorá sa ponúka na predaj.

  Ak máte záujem o niektoré použité stroje z podkategórie Samuk vysokozdvižné vozíky ponúkané na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa fotografie pri inzeráte a pridajte ho do obľúbených, alebo porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Spresnenie výsledkov vyhľadávania docielite voľbou Nové vyhľadávanie na začiatku stránky. Vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť požadované položky ako značka, model, cena alebo štát. Tým sa dostanete rovno k technike z podkategórie Samuk vysokozdvižné vozíky, ktorá vás konkrétne zaujíma.

  Prosím, neváhajte kontaktovať Mascus SK, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja použitých strojov (napr. vysokozdvižné vozíky, terminálové ťahače, kontajnerové manipulátory a ďalšia použitá manipulačná technika).