Vyhľadávanie použitého zariadenia Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 2

  Použité BIM prístavné žeriavy na predaj

  Prezrite si BIM prístavné žeriavy z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky BIM prístavné žeriavy zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz prístavné žeriavy.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • BIM GT500-L, 2015, Prístavné žeriavyBIM GT500-L

   Prístavné žeriavy
   2015
   Grécko

   Ponúknite cenu
  • BIM GTL, 2015, Prístavné žeriavyBIM GTLServisná knižka: Áno, Zdvíhacia kapacita: 6000, Označené CE: Áno, Certifikácia: CE

   Prístavné žeriavy
   2015
   Grécko

   10 EUR

  Mascus umožňuje užívateľom internetu najlepšiu príležitosť pre nájdenie vhodnej použitej techniky pre manipuláciu s materiálom z podkategórie BIM prístavné žeriavy, ktorá sa ponúka na predaj.

  Ak máte záujem o niektoré použité stroje z podkategórie BIM prístavné žeriavy ponúkané na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa fotografie pri inzeráte a pridajte ho do obľúbených, alebo porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Spresnenie výsledkov vyhľadávania docielite voľbou Nové vyhľadávanie na začiatku stránky. Vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť požadované položky ako značka, model, cena alebo štát. Tým sa dostanete rovno k technike z podkategórie BIM prístavné žeriavy, ktorá vás konkrétne zaujíma.

  Prosím, neváhajte kontaktovať Mascus SK, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja použitých strojov (napr. vysokozdvižné vozíky, terminálové ťahače, kontajnerové manipulátory a ďalšia použitá manipulačná technika).