Počet inzerátov: 4

Použité Nimos komunálne stroje na predaj

Prezrite si Nimos komunálne stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Nimos komunálne stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz komunálne stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Nimos 180 Veegmachine, Zametacie strojeNimos 180 Veegmachine

  Zametacie stroje

  Holandsko, Hanzeweg 29, 7591 BK Denekamp, Nederland

  750 EUR
 • Nimos NBT 145 HC, 2002, Zametacie strojeNimos NBT 145 HCDruh náhonu: Hydraulický, Použitie: Vonkajší

  Zametacie stroje
  2002
  Holandsko, Nunspeet

  1 000 EUR
 • Nimos Mug 1, 1999, Ďalšie komunálne strojeNimos Mug 1Výkon motora:

  Ďalšie komunálne stroje
  1999
  Holandsko, Dalen

  1 800 EUR
 • Nimos DM-Trac 202 werktuigdrager, 2003, Nosiče náradiaNimos DM-Trac 202 werktuigdragerTyp kabíny: Uzatvorená kabína, Typ karosérie: Kĺbový, Palivo: Naftový, Výkon motora: 20, Druh náhonu: 4 WD, Prevodovka: Hydrostatic, Riadenie: Kolesový-, Maximálna rýchlosť: 20, Vyrobené v štáte: NL

  Nosiče náradia
  2003 3 763 h
  Holandsko, Geldermalsen

  Ponúknite cenu
 • Nemôžete nájsť to, čo hľadáte? Zadať inzerát - dopyt

Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Nimos komunálne stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Nimos komunálne stroje.

Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Nimos komunálne stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.