RB iconIP iconMPE iconRBAS iconRouse icon

Kärcher kosačky na predaj

Prezrite si Kärcher kosačky z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Kärcher kosačky zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz kosačky.
1 výsledky
Komunálne stroje remove filterKosačky remove filterkärcher remove filter
Kärcher LM 530/36 Bp grasmaaierImages1
Kärcher LM 530/36 Bp grasmaaier

Vedené kosačky • 2020 • Kamps de Wild Numansdorp, NL • Kamps de Wild Zevenaar

761 EUR
FavoriteObľúbené
1 / 1

Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Kärcher kosačky, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Kärcher kosačky.

Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Kärcher kosačky, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.