Počet inzerátov: 6

Použité Bemab komunálne stroje na predaj

Prezrite si Bemab komunálne stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Bemab komunálne stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz komunálne stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Bemab ZAMIATARKA DOCZEPIANA, 2003, Zametacie strojeBemab ZAMIATARKA DOCZEPIANA

  Zametacie stroje
  2003
  Poľsko

  1 542 EUR
 • Bemab G1, 2003, Zametacie strojeBemab G1

  Zametacie stroje
  2003
  Poľsko

  4 825 EUR
 • Bemab Geting G1, 2012, Zametacie strojeBemab Geting G1Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Druh náhonu: Hydraulický, Použitie: Vonkajší

  Zametacie stroje
  2012
  Švédsko, Göteborg

  6 938 EUR
 • Bemab vikplog 170 cm, Kompaktné prídavné zariadenie pre traktoryBemab vikplog 170 cmPoužitie: Vonkajší

  Kompaktné prídavné zariadenie pre traktory

  Švédsko, Göteborg

  892 EUR
 • Bemab G1, 1999, Zametacie strojeBemab G1Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3, Použitie: Sálový

  Zametacie stroje
  1999
  Fínsko, Klaukkala

  3 900 EUR
 • Bemab geting g1, Zametacie strojeBemab geting g1Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3

  Zametacie stroje

  Švédsko, Göteborg

  5 451 EUR
 • Nemôžete nájsť to, čo hľadáte? Zadať inzerát - dopyt

Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Bemab komunálne stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Bemab komunálne stroje.

Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Bemab komunálne stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.