Počet inzerátov: 1

Zwalve transport

Prezrite si Zwalve transport z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Zwalve transport zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz transport.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Zwalve Frack trailer NEW Frac tank 83m3, EEC, 522 BBL 20, 2016, Cisternové návesy

  Zwalve Frack trailer NEW Frac tank 83m3, EEC, 522 BBL 20Rok registrácie: 2016, Výrobca / Karoséria: Zwalve, Max. užitočné zaťaženie: 8740, Hrubá hmotnosť: 22000, Brzdy: drum, Typ odpruženia: Air-air, Vehicle's outer dimensions: 135 00 x 25 50 x 39 , Vybavenie: Bubnové brzdy, Vyrobené v štáte: nl

  Cisternové návesy
  2016
  Holandsko, EDE, Nederland

  77 500 EUR

Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Zwalve transport, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Zwalve transport na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Zwalve transport, podľa toho čo vás zaujíma.

Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.