Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si WOT transport z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky WOT transport zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz transport.
  1 Výsledkov hľadania v "WOT transport"
  inzeráty/stránka
  • WOT OK 3 ASSER geisoleerde asfalt kipper, 1996, Sklápacie návesy

   WOT OK 3 ASSER geisoleerde asfalt kipperObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Rok registrácie: 1996, Výrobca / Karoséria: WOT, Typ nápravy: 3, Max. užitočné zaťaženie: 33480, Hrubá hmotnosť: 44000, Rázvor náprav: 643 cm, Vybavenie: Centrálny systém mastenia, Vyrobené v štáte: nl

   Sklápacie návesy
   1996
   Holandsko, Andelst, Nederland

   Ponúknite cenu

  Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii WOT transport, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie WOT transport na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie WOT transport, podľa toho čo vás zaujíma.

  Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.