Počet inzerátov: 2

Viberti transport

Prezrite si Viberti transport z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Viberti transport zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz transport.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Viberti s28, 2006, Sklápacie návesy

  Viberti s28Stav predných pneumatík: 50%, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 0, Stav zadných pneumatík: 50%, Max. užitočné zaťaženie: 33000, Hrubá hmotnosť: 38000, Typ karosérie: Euro, Vybavenie: Bubnové brzdy, Vyrobené v štáte: FR

  Sklápacie návesy
  2006
  Ruská federácia, Москва (Подольский р-н, Бережки)

  15 793 EUR
 • Viberti 16R2/6,5, 1993, Valníky

  Viberti 16R2/6,5Rok registrácie: 1993, Typ nápravy: 2, Výrobca / Karoséria: VIBERTI, Max. užitočné zaťaženie: 10800, Hrubá hmotnosť: 16000

  Valníky
  1993
  Holandsko, Heiloo, Nederland

  3 000 EUR

Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Viberti transport, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Viberti transport na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Viberti transport, podľa toho čo vás zaujíma.

Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.