Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Tirre transport z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Tirre transport zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz transport.
3 Výsledkov hľadania v "Tirre transport"
inzeráty/stránka
 • Tirre EURO 61, 1998, Ďalšie nákladné vozidlá

  Tirre EURO 61Emisná trieda: SuspensionType, : EngineOutput, : FrontTyreSize, : RearTyreSize, : GrossWeight, : WheelBase, : TruckExtras, : Colour, : OtherInformation

  Ďalšie nákladné vozidlá
  1998
  Nemecko

  1 900 EUR
 • Tirre EURO 81TE Kran, 1993, Ďalšie nákladné vozidlá

  Tirre EURO 81TE KranFarba: Schwarz

  Ďalšie nákladné vozidlá
  1993
  Nemecko

  4 900 EUR
 • Tirre EURO 181, 1992, Nakladacie žeriavy

  Tirre EURO 181Ton meters: 18, Dosah hydrauliky: 1270, Zdvíhacia kapacita: 180, Sada hadíc a rúrok: Áno, Transportná hmotnosť: 2700

  Nakladacie žeriavy
  1992
  Maďarsko, Szolnok

  3 500 EUR

Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Tirre transport, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Tirre transport na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Tirre transport, podľa toho čo vás zaujíma.

Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.