Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Superior prívesy z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Superior prívesy zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz prívesy.
  Zobrazujem: 1 - 3 / 3
  inzeráty/stránka
  3 Výsledkov hľadania v "Superior transport"
  • Superior Velcon Systems, 2005, Cisternové prívesy

   Superior Velcon SystemsHrubá hmotnosť: Nie

   Cisternové prívesy
   2005
   Spojené štáty, Truck Site

   27 746 EUR
  • Superior 29x96, 1985, Ďalšie prívesy

   Superior 29x96Stav predných pneumatík: 30%%, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Rozmery predných pneumatík: PF-440, Hrubá hmotnosť: Nie

   Ďalšie prívesy
   1985
   Spojené štáty, Alpine, CA

   7 515 EUR
  • Superior FD-211-0, 1975, Ďalšie prívesy

   Superior FD-211-0Stav predných pneumatík: 30%%, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Rozmery predných pneumatík: 295/75R22.5, Hrubá hmotnosť: Nie

   Ďalšie prívesy
   1975
   Spojené štáty, Bonita, CA

   6 114 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Superior prívesy, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Superior prívesy na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Superior prívesy, podľa toho čo vás zaujíma.

  Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.