Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Superior transport z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Superior transport zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz transport.
  3 Výsledkov hľadania v "Superior transport"
  inzeráty/stránka
  • Superior 29x96, 1985, Ďalšie prívesy

   Superior 29x96Stav predných pneumatík: 30%%, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Rozmery predných pneumatík: PF-440, Hrubá hmotnosť: Nie

   Ďalšie prívesy
   1985
   Spojené štáty, Alpine, CA

   7 469 EUR
  • Superior FD-211-0, 1975, Ďalšie prívesy

   Superior FD-211-0Stav predných pneumatík: 30%%, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Rozmery predných pneumatík: 295/75R22.5, Hrubá hmotnosť: Nie

   Ďalšie prívesy
   1975
   Spojené štáty, Bonita, CA

   6 076 EUR
  • Superior, 2005, Cisternové prívesy

   SuperiorHrubá hmotnosť: Nie

   Cisternové prívesy
   2005
   Spojené štáty

   Ponúknite cenu

  Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Superior transport, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Superior transport na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Superior transport, podľa toho čo vás zaujíma.

  Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.