Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Star transport z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Star transport zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz transport.
3 Výsledkov hľadania v "Star transport"
inzeráty/stránka
 • Star / Wuko 15.225 LC / KSC 2-4, 2003, Kombinované/Čerpacie cisterny

  Star / Wuko 15.225 LC / KSC 2-4

  Kombinované/Čerpacie cisterny
  2003 227 053 km
  Poľsko

  37 447 EUR
 • Star / Wuko M80 / SCK-4zs, 2001, Kombinované/Čerpacie cisterny

  Star / Wuko M80 / SCK-4zs

  Kombinované/Čerpacie cisterny
  2001
  Poľsko

  16 383 EUR
 • Star GTD-34, 1973, Cisternové návesy

  Star GTD-34Stav predných pneumatík: 20%%, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Rozmery predných pneumatík: 11R 22.5, Hrubá hmotnosť: Nie

  Cisternové návesy
  1973
  Spojené štáty, Caldwell, ID

  11 684 EUR

Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Star transport, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Star transport na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Star transport, podľa toho čo vás zaujíma.

Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.