Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 1

  SLP transport

  Prezrite si SLP transport z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky SLP transport zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz transport.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • SLP -3-8200-KS, 2011, Ďalšie prívesy

   SLP -3-8200-KSPosledná revízia: 2016-07-05, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Typ karosérie: Nie, Typ nápravy: Nie, Rázvor náprav: Nie, Rozmery predných pneumatík: RearTyreSize, Max. užitočné zaťaženie: 22100, Rozmery nákladového priestoru (dĺžka x šírka x výška): TruckExtras, Farba: Accessories, : OtherInformation

   Ďalšie prívesy
   2011
   Švédsko

   36 503 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii SLP transport, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie SLP transport na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie SLP transport, podľa toho čo vás zaujíma.

  Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.