Počet inzerátov: 2

Schier transport

Prezrite si Schier transport z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Schier transport zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz transport.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Schier Kofferanhänger mit Hubboden, 1993, Skriňové prívesy

  Schier Kofferanhänger mit HubbodenRázvor náprav: FrontTyreSize, : RearTyreSize, : MaxPayload, : GrossWeight, : SuspensionType, : CargoSpaceDimensions, : TruckExtras, : Colour, : OtherInformation

  Skriňové prívesy
  1993
  Nemecko

  7 900 EUR
 • Schier Auflieger 3X Plane 3:achser, 2006, Plachtové návesy

  Schier Auflieger 3X Plane 3:achserRok registrácie: 2006-05, Typ nápravy: 3, Typ odpruženia: Air-air, Vybavenie: ABS

  Plachtové návesy
  2006
  Nemecko

  4 900 EUR

Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Schier transport, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Schier transport na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Schier transport, podľa toho čo vás zaujíma.

Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.