Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Rogers transport z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Rogers transport zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz transport.
5 Výsledkov hľadania v "Rogers transport"
inzeráty/stránka
 • Rogers None, 1977, Podvalníkové návesy

  Rogers NoneStav predných pneumatík: 50%%, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Rozmery predných pneumatík: 11R22.5, Hrubá hmotnosť: Nie

  Podvalníkové návesy
  1977
  Spojené štáty, Drumright, OK

  41 036 EUR
 • Rogers None, 1970, Podvalníkové návesy

  Rogers NoneStav predných pneumatík: 60%%, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Rozmery predných pneumatík: 11R22.5, Hrubá hmotnosť: Nie

  Podvalníkové návesy
  1970
  Spojené štáty, Connellsville, PA

  14 909 EUR
 • Rogers Fixed Gooseneck, 1979, Valníky

  Rogers Fixed GooseneckHrubá hmotnosť: Nie

  Valníky
  1979
  Spojené štáty, Spartanburg, South Carolina

  7 478 EUR
 • Rogers Tri-Axel, 2005, Valníkové návesy/Návesy sa sklápacím bočnicami

  Rogers Tri-AxelHrubá hmotnosť: Nie

  Valníkové návesy/Návesy sa sklápacím bočnicami
  2005
  Chile, Santiago

  Ponúknite cenu
 • Rogers 50 ton, 2000, Valníkové návesy/Návesy sa sklápacím bočnicami

  Rogers 50 tonHrubá hmotnosť: Nie

  Valníkové návesy/Návesy sa sklápacím bočnicami
  2000
  Spojené štáty, Lemington, Vermont

  25 145 EUR

Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Rogers transport, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Rogers transport na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Rogers transport, podľa toho čo vás zaujíma.

Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.