Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 1

  Pongratz transport

  Prezrite si Pongratz transport z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Pongratz transport zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz transport.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Pongratz trailler, vin 401, 2002, Valníky

   Pongratz trailler, vin 401Rok registrácie: 2002-08, Typ nápravy: 1, Ďalšie informácie: PONGRATZ trailer for truck r. : 8/2002, total weight: 750 kg, dimensions Loading area: L: 2 m, W: 1.13 m PRICE: 200 EUR netto Follow us on

   Valníky
   2002
   Slovenská republika
   7d

   200 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Pongratz transport, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Pongratz transport na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Pongratz transport, podľa toho čo vás zaujíma.

  Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.