Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Pesci manipulácia s nákladom z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Pesci manipulácia s nákladom zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz manipulácia s nákladom.
Zobrazujem: 1 - 4 / 4
inzeráty/stránka
4 Výsledkov hľadania v "Pesci transport"
 • Pesci SL60-2, 1995, Nakladacie žeriavy

  Pesci SL60-2Ton meters: 6, Počet nadstavcov hydraulického výložníka: 2, Dosah hydrauliky: 680, Zdvíhacia kapacita: 30, Diaľkové ovládanie: No, Vzdialenosť podpery: 350, Transportné rozmery (DxŠxV): 0.6X2.2X1.9, Transportná hmotnosť: 950

  Nakladacie žeriavy
  1995
  Hong Kong, Hong Kong

  Ponúknite cenu
 • Pesci SP 130, 1998, Nakladacie žeriavy

  Pesci SP 130Ton meters: 13, Sada hadíc a rúrok: Áno

  Nakladacie žeriavy
  1998
  Holandsko, rucphen

  Ponúknite cenu
 • Pesci SE 70-3, 1995, Nakladacie žeriavy

  Pesci SE 70-3

  Nakladacie žeriavy
  1995
  Španielsko

  Ponúknite cenu
 • Pesci SM 160/2, Nakladacie žeriavy

  Pesci SM 160/2

  Nakladacie žeriavy

  Španielsko

  Ponúknite cenu

Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Pesci manipulácia s nákladom, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Pesci manipulácia s nákladom na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Pesci manipulácia s nákladom, podľa toho čo vás zaujíma.

Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.