Počet inzerátov: 2

Pesci transport

Prezrite si Pesci transport z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Pesci transport zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz transport.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Pesci SL60-2, 1995, Nakladacie žeriavy

  Pesci SL60-2Ton meters: 6, Počet nadstavcov hydraulického výložníka: 2, Dosah hydrauliky: 680, Zdvíhacia kapacita: 30, Diaľkové ovládanie: No, Vzdialenosť podpery: 350, Transportné rozmery (DxŠxV): 0.6X2.2X1.9, Transportná hmotnosť: 950

  Nakladacie žeriavy
  1995
  Hong Kong, Hong Kong

  Ponúknite cenu
 • Pesci SP 130, 1998, Nakladacie žeriavy

  Pesci SP 130Ton meters: 13, Sada hadíc a rúrok: Áno

  Nakladacie žeriavy
  1998
  Holandsko, rucphen

  Ponúknite cenu

Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Pesci transport, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Pesci transport na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Pesci transport, podľa toho čo vás zaujíma.

Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.