Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Paus transport z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Paus transport zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz transport.
2 Výsledkov hľadania v "Paus transport"
inzeráty/stránka
 • Paus Z / 70 / 4x2, 1996, Ťahače

  Paus Z / 70 / 4x2Axle configuration: 4x2, Výkon motora: 136, Hrubá hmotnosť: 14000, Farba: Gelb

  Ťahače
  1996 1 km
  Nemecko

  6 500 EUR
 • Paus AKD 202 4x4 3Seitenkipper/ Dumper*Kehrbesen, Ďalšie nákladné vozidlá

  Paus AKD 202 4x4 3Seitenkipper/ Dumper*KehrbesenPrevodovka: "Automatisch", Rozmery predných pneumatík: "0", Rozmer zadných pneumatík: "0", Max. užitočné zaťaženie: 4500, Hrubá hmotnosť: 7490, Rázvor náprav: "", Farba: "Gelb"

  Ďalšie nákladné vozidlá
  5 169 km
  Nemecko

  11 900 EUR

Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Paus transport, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Paus transport na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Paus transport, podľa toho čo vás zaujíma.

Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.