Počet inzerátov: 3

Norslep transport

Prezrite si Norslep transport z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Norslep transport zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz transport.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Norslep 3 aks, 2013, Kontajnerové prívesy

  Norslep 3 aksMax. užitočné zaťaženie: 25300, Hrubá hmotnosť: 30000, Typ odpruženia: Air-air

  Kontajnerové prívesy
  2013
  Fínsko, Vantaa

  9 500 EUR
 • Norslep Asfaltbalje, Ďalšie nákladné vozidlá

  Norslep Asfaltbalje

  Ďalšie nákladné vozidlá
  1 km
  Nórsko, Alta

  3 965 EUR
 • Norslep Tipptrailer, 2000, Sklápacie návesy

  Norslep TipptrailerPosledná revízia: 2015-07-03, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3, Max. užitočné zaťaženie: 32310, Hrubá hmotnosť: 420000, Typ odpruženia: Air-air

  Sklápacie návesy
  2000
  Švédsko, Östersund

  18 193 EUR

Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Norslep transport, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Norslep transport na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Norslep transport, podľa toho čo vás zaujíma.

Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.