Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Multihog transport z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Multihog transport zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz transport.
1 Výsledkov hľadania v "Multihog transport"
inzeráty/stránka
 • Multihog MXC100 Klima Winterdienst 40 km/h, 2014, Iné

  Multihog MXC100 Klima Winterdienst 40 km/hVýkon motora: 101, Farba: orange, Vybavenie: Klimatizácia, Osobitné úpravy karosérie a podvozku: Zariadenia na ťahanie prívesu

  Iné
  2014 241 km
  Nemecko

  84 900 EUR

Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Multihog transport, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Multihog transport na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Multihog transport, podľa toho čo vás zaujíma.

Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.