Počet inzerátov: 3

MST transport

Prezrite si MST transport z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky MST transport zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz transport.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • MST 5-aks puutavaraperävaunu, 2001, Prívesy na prepravu dreva

  MST 5-aks puutavaraperävaunu

  Prívesy na prepravu dreva
  2001
  Fínsko, Joensuu

  29 000 EUR
 • MST Karlavagnen, 2017, Prívesy na prepravu dreva

  MST KarlavagnenObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Hrubá hmotnosť: 36000, Typ odpruženia: Air-air

  Prívesy na prepravu dreva
  2017
  Nórsko, Kongsberg

  Ponúknite cenu
 • MST timmersläp demonteras, 2009, Prívesy na prepravu dreva

  MST timmersläp demonterasTyp odpruženia: Parabolic-parabolic

  Prívesy na prepravu dreva
  2009
  Švédsko, Arvika

  Ponúknite cenu

Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii MST transport, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie MST transport na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie MST transport, podľa toho čo vás zaujíma.

Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.