Počet inzerátov: 3

Leyland transport

Prezrite si Leyland transport z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Leyland transport zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz transport.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Leyland Leyland Daf 8x6, 1990, Plošinové nákladné automobily/nákladné automobily so sklápacími bočnicami

  Leyland Daf 8x6Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Axle configuration: 8x6, Riadenie: Vpravo, Farba: White

  Plošinové nákladné automobily/nákladné automobily so sklápacími bočnicami
  1990
  Južna Afrika

  39 145 EUR
 • Leyland DAF FA2700H8 PORTACONTENEDORES, 1990, Nosiče kontajnerov/Prepravníky kontajnerov

  Leyland DAF FA2700H8 PORTACONTENEDORESVýkon motora: 200

  Nosiče kontajnerov/Prepravníky kontajnerov
  1990
  Španielsko, Valladolid

  7 500 EUR
 • Leyland 400, Nápravy

  Leyland 400

  Nápravy

  Španielsko

  Ponúknite cenu

Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Leyland transport, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Leyland transport na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Leyland transport, podľa toho čo vás zaujíma.

Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.