Počet inzerátov: 2

Kiefer transport

Prezrite si Kiefer transport z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Kiefer transport zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz transport.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Kiefer BOKIMOBIL 1151B Schmalspur 90 kmh 107 kw, 2008, Iné

  Kiefer BOKIMOBIL 1151B Schmalspur 90 kmh 107 kwAxle configuration: 4x4, Výkon motora: 146, Prevodovka: manual gearbox, Hrubá hmotnosť: 5000, Farba: orange, Vybavenie: Klimatizácia

  Iné
  2008 51 046 km
  Nemecko

  8 992 EUR
 • Kiefer 2500 PT, 2013, Valníky

  Kiefer 2500 PTHrubá hmotnosť: 4354.49, Brzdy: Air

  Valníky
  2013
  Spojené štáty, Bellevue, Iowa

  10 448 EUR

Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Kiefer transport, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Kiefer transport na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Kiefer transport, podľa toho čo vás zaujíma.

Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.