Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Karfa transport z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Karfa transport zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz transport.
3 Výsledkov hľadania v "Karfa transport"
inzeráty/stránka
 • Karfa Mulde / -, Vyklápacie nákladné vozidlá

  Karfa Mulde / -Emisná trieda: WheelBase, Rozmery predných pneumatík: RearTyreSize, Vybavenie: CargoSpaceDimensions, : Colour, : OtherInformation

  Vyklápacie nákladné vozidlá

  Nemecko

  2 900 EUR
 • Karfa NM / 342, 1994, Ostatné návesy

  Karfa NM / 342Max. užitočné zaťaženie: 29200, Hrubá hmotnosť: 35000, Typ odpruženia: Air-air, Vybavenie: ABS, Farba: Grau

  Ostatné návesy
  1994
  Nemecko

  6 900 EUR
 • Karfa 7450, Ďalšie nákladné vozidlá

  Karfa 7450Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3

  Ďalšie nákladné vozidlá

  Dánsko

  Ponúknite cenu

Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Karfa transport, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Karfa transport na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Karfa transport, podľa toho čo vás zaujíma.

Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.