Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Köhler transport z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Köhler transport zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz transport.
2 Výsledkov hľadania v "Köhler transport"
inzeráty/stránka
 • Kohler B16/3, 1977, Ďalšie prívesy

  Kohler B16/3Rázvor náprav: FrontTyreSize, : RearTyreSize, : MaxPayload, : GrossWeight, : SuspensionType, : CargoSpaceDimensions, Vybavenie: Colour, : OtherInformation

  Ďalšie prívesy
  1977
  Nemecko

  4 200 EUR
 • Kohler powerpack SV1955, Automobily

  Kohler powerpack SV1955Rok registrácie:

  Automobily

  Holandsko, Putten, Nederland

  Ponúknite cenu

Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Köhler transport, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Köhler transport na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Köhler transport, podľa toho čo vás zaujíma.

Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.