Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 3

  Junkkari transport

  Prezrite si Junkkari transport z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Junkkari transport zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz transport.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Junkkari Patruuna 866, 2013, Prívesy na prepravu dreva

   Junkkari Patruuna 866Farba: Black

   Prívesy na prepravu dreva
   2013 3381
   Litva, brc_trucks

   9 900 EUR
  • Junkkari Patruuna 866, 2013, Prívesy na prepravu dreva

   Junkkari Patruuna 866Farba: Black

   Prívesy na prepravu dreva
   2013 3381
   Litva, brc_trucks

   9 900 EUR
  • Junkkari J 16, 2012, Vyklápacie prívesy

   Junkkari J-16Farba: Red

   Vyklápacie prívesy
   2012 2000
   Litva, brc_trucks

   14 500 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Junkkari transport, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Junkkari transport na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Junkkari transport, podľa toho čo vás zaujíma.

  Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.