Počet inzerátov: 4

Hobbs transport

Prezrite si Hobbs transport z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Hobbs transport zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz transport.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Hobbs A98001, 1981, Skriňové návesy

  Hobbs A98001Hrubá hmotnosť: Nie, Rozmery predných pneumatík: 295/75R22.5, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Skriňové návesy
  1981
  Spojené štáty, Perris, CA

  5 583 EUR
 • Hobbs None, 1980, Skriňové návesy

  Hobbs NoneHrubá hmotnosť: Nie, Rozmery predných pneumatík: 295/75R22.5

  Skriňové návesy
  1980
  Spojené štáty, Perris, CA

  5 240 EUR
 • Hobbs, 1978, Vyklápacie prívesy

  HobbsHrubá hmotnosť: Nie

  Vyklápacie prívesy
  1978
  Spojené štáty, St. George, South Carolina

  14 173 EUR
 • Hobbs 48 FT DRY VAN, 1985, Skriňové prívesy

  Hobbs 48 FT DRY VANHrubá hmotnosť: Nie

  Skriňové prívesy
  1985
  Spojené štáty, Covington, Tennessee

  2 147 EUR

Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Hobbs transport, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Hobbs transport na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Hobbs transport, podľa toho čo vás zaujíma.

Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.