Počet inzerátov: 2

Heitling transport

Prezrite si Heitling transport z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Heitling transport zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz transport.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Heitling Silo 3 Kammern 31m³ für Lebensmittel!!, 2001, Ďalšie nákladné vozidlá

  Heitling Silo 3 Kammern 31m³ für Lebensmittel!!Posledná revízia: 2017-11, Typ odpruženia: Air-air, Výkon motora: , Max. užitočné zaťaženie: 14280, Hrubá hmotnosť: 18000, Vybavenie: ABS

  Ďalšie nákladné vozidlá
  2001
  Nemecko

  12 500 EUR
 • Heitling Silo 3 Kammern 31m³ für Lebensmittel!!, 2001, Cisternové prívesy

  Heitling Silo 3 Kammern 31m³ für Lebensmittel!!Posledná revízia: 2017-11, Typ nápravy: 2, Max. užitočné zaťaženie: 14280, Hrubá hmotnosť: 18000, Typ odpruženia: Air-air, Vybavenie: ABS

  Cisternové prívesy
  2001
  Nemecko

  12 500 EUR

Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Heitling transport, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Heitling transport na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Heitling transport, podľa toho čo vás zaujíma.

Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.