Počet inzerátov: 6

Hatz transport

Prezrite si Hatz transport z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Hatz transport zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz transport.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Hatz 2L40CH / 2 L 40 CH, Motory

  Hatz 2L40CH / 2 L 40 CHOtáčky za minútu: 1500, Valce: 2 cyl.

  Motory

  Nemecko, Emmerich

  Ponúknite cenu
 • Hatz 2G40, Motory

  Hatz 2G40

  Motory

  Španielsko

  2 000 EUR
 • Hatz Powerpack, 2016, Ďalšie komponenty

  Hatz PowerpackPosledná revízia: 2017, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Vhodné pre nasledovné stroje: - All kind off trailers with hydraulic suspension steering and gooseneck. - All kind of modulars till 24 lines - Hydraulic couplings pie , Vyrobené v štáte: DE

  Ďalšie komponenty
  2016
  Holandsko, Assen / Raalte

  Ponúknite cenu
 • Hatz Motoren, Motory

  Hatz Motoren

  Motory

  Holandsko, Heiloo, Nederland

  Ponúknite cenu
 • Hatz Motoren, Motory

  Hatz Motoren

  Motory

  Holandsko, Heiloo, Nederland

  Ponúknite cenu
 • Hatz 2L31C Power Pack, Ďalšie komponenty

  Hatz 2L31C Power PackPosledná revízia: 2017, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Vhodné pre nasledovné stroje: - All kind off trailers with hydraulic suspension steering and gooseneck. - All kind of modulars till 24 lines - Hydraulic couplings pi , Vyrobené v štáte: DE

  Ďalšie komponenty

  Holandsko, Assen - Raalte

  Ponúknite cenu

Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Hatz transport, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Hatz transport na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Hatz transport, podľa toho čo vás zaujíma.

Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.