Počet inzerátov: 2

GMF transport

Prezrite si GMF transport z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky GMF transport zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz transport.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • GMF 20 ton 4,5 mtr fast lavt bygget lad, 1986, Ďalšie prívesy

  GMF 20 ton 4,5 mtr fast lavt bygget ladStav predných pneumatík: InspectionDate%, : InspectionGrade, : RearTyreCondition, Rok registrácie: 06-03-1986, Typ nápravy: 2, Rázvor náprav: FrontTyreSize, : RearTyreSize, : Brakes, Rozmery nákladového priestoru (dĺžka x šírka x výška): 4400 mmx2450 mmx580 mm, Vehicle's outer dimensions: TruckExtras, : OtherInformation

  Ďalšie prívesy
  1986
  Dánsko

  Ponúknite cenu
 • GMF Trailer, Podvalníkové návesy

  GMF Trailer

  Podvalníkové návesy

  Dánsko

  Ponúknite cenu

Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii GMF transport, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie GMF transport na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie GMF transport, podľa toho čo vás zaujíma.

Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.