Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Genie rigids z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Genie rigids zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz rigids.
Zobrazujem: 1 - 3 / 3
inzeráty/stránka
3 Výsledkov hľadania v "Genie transport"
 • Genie Z 80, 2008, Cisternové nákladné vozidlá

  Genie Z80 4WD/WS

  Cisternové nákladné vozidlá
  2008 3 244 km
  Spojené štáty, Waiphau, HI

  110 986 EUR
 • Genie Z 80, 2008, Cisternové nákladné vozidlá

  Genie Z80 4WD/WS

  Cisternové nákladné vozidlá
  2008 1 535 km
  Spojené štáty, Waiphau, HI

  110 986 EUR
 • Genie Z 45/25, 2000, Ďalšie nákladné vozidlá

  Genie Z-45/25 PLATAFORMA 16M

  Ďalšie nákladné vozidlá
  2000
  Španielsko, almería

  9 000 EUR

Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Genie rigids, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Genie rigids na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Genie rigids, podľa toho čo vás zaujíma.

Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.