Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 4

  Fortschritt transport

  Prezrite si Fortschritt transport z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Fortschritt transport zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz transport.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Fortschritt HW 80, Vyklápacie prívesy

   Fortschritt HW 80Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

   Vyklápacie prívesy

   Nemecko, -

   3 900 EUR
  • Fortschritt HW 80, Vyklápacie prívesy

   Fortschritt HW 80Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

   Vyklápacie prívesy

   Nemecko, Kunde

   3 900 EUR
  • Fortschritt HW 60, Vyklápacie prívesy

   Fortschritt HW 60Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

   Vyklápacie prívesy

   Nemecko, 17094 Pragsdorf

   2 500 EUR
  • Fortschritt HW 60, Vyklápacie prívesy

   Fortschritt HW 60Stav predných pneumatík: 50%, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3, Stav zadných pneumatík: 50%, Rozmery predných pneumatík: 10.00-20, Rozmer zadných pneumatík: 10.00-20, Hrubá hmotnosť: 8600

   Vyklápacie prívesy

   Nemecko, Liebenthal

   2 700 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Fortschritt transport, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Fortschritt transport na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Fortschritt transport, podľa toho čo vás zaujíma.

  Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.