Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Dakota transport z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Dakota transport zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz transport.
  3 Výsledkov hľadania v "Dakota transport"
  inzeráty/stránka
  • Dakota 4002-BDT, 2015, Ďalšie prívesy

   Dakota 4002-BDT

   Ďalšie prívesy
   2015 161
   Spojené štáty, Albuquerque, NM

   43 986 EUR
  • Dakota 4302-AHT, 2012, Ďalšie prívesy

   Dakota 4302-AHT

   Ďalšie prívesy
   2012 2
   Spojené štáty, CO

   32 249 EUR
  • Dakota, 1999, Valníkové návesy/Návesy sa sklápacím bočnicami

   DakotaHrubá hmotnosť: Nie

   Valníkové návesy/Návesy sa sklápacím bočnicami
   1999
   Spojené štáty, Covington, Tennessee

   2 804 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Dakota transport, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Dakota transport na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Dakota transport, podľa toho čo vás zaujíma.

  Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.