Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Comet transport z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Comet transport zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz transport.
2 Výsledkov hľadania v "Comet transport"
inzeráty/stránka
 • Comet 23x96, 1970, Valníkové návesy/Návesy sa sklápacím bočnicami

  Comet 23x96Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3, Rozmery predných pneumatík: 8.25-15, Hrubá hmotnosť: Nie

  Valníkové návesy/Návesy sa sklápacím bočnicami
  1970
  Spojené štáty, Sturgis, KY

  3 646 EUR
 • Comet TRIMEX 30H, 1999, Domiešavače betónu

  Comet TRIMEX 30H

  Domiešavače betónu
  1999
  Francúzsko, Neuville saint-Amand

  29 000 EUR

Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Comet transport, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Comet transport na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Comet transport, podľa toho čo vás zaujíma.

Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.